Kurzy - např. účetnictví

Pro kompletní nabídku vzdělávacích služeb klikněte na: https://www.yesowl.cz/kurzy/

Vzdělávací programy pro dospělé připravuji od roku 2006. Nabízené kurzy jsou zároveň i moduly souhrnných rekvalifikačních kurzů, které úspěšně akredituji dle vlastního výukového programu již od roku 2007. Osnovy se za léta praxe snažím neustále vylepšovat, aby poskytly posluchačům ucelené vzdělání podložené praktickým procvičováním.

Druhy vzdělávání:

  • Certifikované kurzy - několikadenní moduly, které je možné libovolně kombinovat. Moduly na sebe navazují, takže je možné kdykoli dokoupit další a rozšířit si tak své stávající znalosti. U těchto kurzů je možné smluvit i individuální výuku dle potřeb a časových možností posluchačů. Na závěr každého kurzu obdržíte OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ KURZU s vypsanou osnovou probíraných okruhů.
  • Akreditované kurzy - rekvalifikace akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Po absolvování celého akreditovaného kurzu získáte OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI  s celostátní platností, které vám usnadní uplatnění na trhu práce a je doporučováno (a častokrát i plně hrazeno) Úřady práce.

 

PODĚKOVÁNÍ OD POSLUCHAČKY

Ještě jednou bych Vám chtěla velmi poděkovat za čas, který jste nám, na kurzech účetnictví, věnovala. Byl to pro mě super zážitek, hrozně mě to bavilo a občas mi ani nepřišlo, že se vlastně učím:-) Také chci poděkovat za duševní pomoc u závěrečné zkoušky. Když jsem dostala test před sebe, tak první strana byla v pohodě, ale když jsem otočila na tu druhou, tak jak jsem byla ztrémovaná, tak mi mozek vypověděl službu:-( Díky Vaší pomoci, jsem se zase zklidnila a pak už to šlo hladce.Docela mi budou ty hodiny účetnictví s Vámi chybět. Připadám si teď tak nastartovaná, že bych se s největší chutí pustila do skutečných dokladů:-) Snad se mi brzy podaří najít nějaká firmička, kde bych zúročila, co umím a také se mohla dál zdokonalovat. Jste báječný, pozitivně naladěný člověk, sršící energií, která se přenáší i na Vaše okolí, a to je dnes velmi vzácný jev.Ještě jednou za vše děkuji a přeji Vám spoustu nadšených posluchačů, hodně zdraví, radosti a spokojenosti.

Veronika Vokounová, akreditovaný kurz Účetnictví 2014