Psí tábor

Oslovujeme tímto všechny páníčky, které už nebaví trávit dovolenou bez svého psího kamaráda. Chtěli byste prožít se svým pejskem doslova společný týden nebo aspoň pár dní? Máte chuť dozvědět se a hlavně i vyzkoušet, kam se váš vzájemný vztah může posunout? Pokud je odpověď ANO, nabízíme Psí tábor.

Prožijete čas ve společnosti pejskařů - originálního živočišného druhu - s chutí sdílet společnou lásku ke svým čtyřnohým přátelům. Snažíme se vám společné chvíle zpříjemnit i něčím novým. Pokud budete mít chuť, můžete se naučit něco nevého a podělit se o vlastní zkušenosti s ostatními.

 

Orientační osnova témat Psího tábora:

„Pes hlavou dolů nejen pro páníčky“ - každý den yoga pro dvounohé, na které jsou čtyřnozí vítáni. Můžete si vyzkoušet jednoduché yogové asány a pozorovat reakce svého psího doprovodu. Možná budete překvapeni, jak nadšeně bude cvičit s vámi…

„Páníčku, pojď si poňuchat“ aneb přednáška aromaterapie pro pejsky a nejen pro ně. Dozvíte se o éterických olejích vhodných pro pejsky, které si budete moc rovnou i vyzkoušet. Dokonce se můžete těšit i na malý dárek, který si odvezete domů.

„Posilování není nikdy dost“ – čtyřnožci a jejich rehabilitace na balonu. Někteří z vás již jistě slyšeli o rehabilitačních míčích, které uleví vaší páteři. Ale co takhle pomoci s cvičení na míči svému pejskovi? Nyní máte možnost. Rozhodně se nebudete nudit ani vy, ani váš pejsek.

„Proč by se měl nechat masírovat jen dvounožec?“ – vztah psa a jeho pána se dá neustále prohlubovat. Pomůže tomu i zvládnutí základních hmatů psí masáže. Ukážeme si, jak správně masírovat a naladíme se na vzájemné sdílení.

„Večerní psí příběhy“ – každý prožívá se svými psími společníky spoustu krásných chvilek. Pojďme se o ně společně podělit. Je úplně jedno, zda budeme vyprávět příběhy vlastní, předané od jiných milovníků psů, scénáře oblíbeného filmu nebo pohádky. Důležité je poselství příběhu – krása psí duše.

„Vyfoť mne, pokud to dokážeš“ – za pomoci profesionálního fotografa a amatérského pejskaře se naučíme, jak správně pořídit kvalitní fotografie našich psích společníků, včetně následné práce s úpravou fotografií.

„Legrace mezi svými“ – hlavní důvod Psího tábora je setkávání lidí se slabostí pro psy a psů s tolerancí vůči sobě a bezmeznou láskou vůči svým páníčkům. Díky společně prožitým chvílím můžeme posunout naše vzájemné city a poznat pár nových přátel a jejich příběhů

„Co si dáme do tlamičky?“ – význam stravy nejen pro pejsky. Pobavíme se nad tématem nejen pestrosti stravy a jejího vlivu na zdraví našich čtyřnožců, ale i o možnostech přírodní podpory psího organismu.

Psí tábor