Nádor v prsu 

Pacientka: žena, nar. 1976; povolání: podnikatelka (vyšší míra stresu); tělesná aktivita: 2 x týdně 1 hod. jógy, denně chůze; strava: vegetariánka

2016-08  kolaps s bulkou nad prsem

Bulka velikost 2 cm byla nad pravým prsem objevena cca v r. 2014, nezvětšovala se, nebolela. V období stresu se zvětšila nad kůži, v období klidu se zatáhla. Kolapsu předcházelo vysoké pracovní nasazení a 4 měsíce silného stresu. Kolaps doprovázela silná bolest v prsu, ztmavnutí boule. Okamžitě je nasazen čínský léčebný čaj a bylinné směsi na na podporu vnitřních orgánů (plíce, žaludek, ledviny). Okamžitě byl nařízen klid, přerušení práce a veškerých fyzických aktivit.

 

2016-09 zhoršení zdravotního stavu

Dochází ke klasiceké reakci těla na byliny. Zdravotní stav se zhoršuje. Pacientce se hůře dých, bolí jí žaludek a v zádech. Nádor je cca 6 cm velký a vytýká z něj průhledná tekutina. Pokračujeme v bylinách doplněných o bylinné koupele a prostřiky nosu. Dále nasazujeme koloidní minerály a B vitamíny.

 

2017-01  nová síla

Pacientka se začíná cítit lépe. Zdravotní stav se stabilizuje, fyzické síly se začínají vracet. Snižujeme množství bylin podávaných orálně. Doplňky stravy, koupele a prostřiky nosu ponecháváme. Zařazujeme lehká rehabilitační cvičení 2x týdně.

 

2017-05  pracovní zátěž

Pacientka přichází s vyčerpáním způsobeným pracovní zátěží a nočním bušením srdce. Nádor nemění velikost, ale vykazuje známky zánětu. Přidáváme šalvěj (antibiotikum), ostropestřec (čistí játra) a hloh (úprava srdečního rytmu). Doplňky stravy, koupele a prostřiky nosu ponecháváme. Místo cvičení zařazujeme relaxační procházky v přírodě.

 

2017-09  markantní zlepšení fyzického stavu

Pacientka přichází plná síly. Sama začala opět cvičit jógu, rapidně snížila množství pracovních povinností. Cítí se dobře. Snižujeme množství bylin. Před nastupujícím podzimem ponecháváme pouze směs (plíce, ledviny). Doporučujeme pokrčovat v prostřiku nosu a koupelých (1x za 14 dní).

 

2018-01 krvácení z nádoru

Pacientka přichází s anémií (nasazujeme koloidní železo Ferrobine). Během prosince byla opět v silném stresu a vyšším pracovním nasazení. Boule začala silně krváce (1x týdně, krvácení trvá cca 2-3 minuty) a svědí. Směs ponecháváme 1x týdně, přidáváme kořen pampelišky a při krvácení kokošku. Přidáváme zevní zábal z Cytosanu a Drags Imunu (2x denně). 

 

2018-05  uzavření nádoru

Nádor nekrvácí, nebolí, svědí jen občas. Snižujeme zevní zábal (1x denně na noc). Vzhledem k úplnému přerušení práce, ponecháváme pouze čínské čaje a ostatní byliny vynecháváme.

 

2018-08 únava

Pro pacientku je vždy psychicky i fyzicky náročné období prázdnin. Přichází s únavou a vyčerpáním. Sahám tedy po mých velkých pomocnících - mediciálních houbách a vybírám Cordyceps (housenice čínská). Cordyceps pomáhá při únavě k rychlejší fyzické regeneraci.

 

2018-10 sání oleje

Podzim je pro většinu lidí obdobím viróz ze stále se měnícího počasí, příchodu sychravého počasí a dešťů. V tomto období je tedy důležité, více než kdy jindy, věnovat pozornost zamezení tvorby hlenů a množení bakterií v ústech a krku. Metoda sání oleje pomáhá čištění organismu a zamezení množení bakterií.

 

2019-02 akupunktura

S jarem máme možnost tělo povzbudit a dodat mu energii "jarního pučení". Skvělým pomocníkem je v této době akupunktura, která otevře a zklidní celé tělo. Jaro tak může prodit do všech buněk a naplňovat je sluncem a raostí.