Psí tábor - Úborsko 2018

Oslovujeme tímto všechny páníčky, které už nebaví trávit dovolenou bez svého psího kamaráda. Chtěli byste prožít se svým pejskem doslova „společný týden“? Máte chuť dozvědět se a hlavně i vyzkoušet, kam se váš vzájemný vztah může posunout? Pokud je odpověď ANO, nabízíme Psí tábor v poklidné vesničce Úborsko (cca 20 km od Klatov).

Ubytováni budeme v přátelském penzionu U Jandů, kde je pro nás kromě útulných pokojíků připravena nabídka tradiční české kuchyně (s alternativou i pro vegetariány), letní bazén pro otužilé i masérské rozmazlování bolavých svalů dvounohých účastníků. Pro sportovce je možné zajistit vstup na tenisové kurty přímo v areálu penzionu nebo doporučit množství cyklotras různé délky a náročnosti.

 

Termín konání: 28.05. - 02.06.2018

 

Orientační osnova témat Psího tábora:

„Pes hlavou dolů nejen pro páníčky“ - každý den yoga pro dvounohé, na které jsou čtyřnozí vítáni. Můžete si vyzkoušet jednoduché yogové asány a pozorovat reakce svého psího doprovodu. Možná budete překvapeni, jak nadšeně bude cvičit s vámi…

„Páníčku, pojď si poňuchat“ aneb přednáška aromaterapie pro pejsky a nejen pro ně. Dozvíte se o éterických olejích vhodných pro pejsky, které si budete moc rovnou i vyzkoušet. Dokonce se můžete těšit i na malý dárek, který si odvezete domů.

„Posilování není nikdy dost“ – čtyřnožci a jejich rehabilitace na balonu. Někteří z vás již jistě slyšeli o rehabilitačních míčích, které uleví vaší páteři. Ale co takhle pomoci s cvičení na míči svému pejskovi? Nyní máte možnost. Rozhodně se nebudete nudit ani vy, ani váš pejsek.

„Proč by se měl nechat masírovat jen dvounožec?“ – vztah psa a jeho pána se dá neustále prohlubovat. Pomůže tomu i zvládnutí základních hmatů psí masáže. Ukážeme si, jak správně masírovat a naladíme se na vzájemné sdílení.

„Večerní psí příběhy“ – každý prožívá se svými psími společníky spoustu krásných chvilek. Pojďme se o ně společně podělit. Je úplně jedno, zda budeme vyprávět příběhy vlastní, předané od jiných milovníků psů, scénáře oblíbeného filmu nebo pohádky. Důležité je poselství příběhu – krása psí duše.

„Vyfoť mne, pokud to dokážeš“ – za pomoci profesionálního fotografa a amatérského pejskaře se naučíme, jak správně pořídit kvalitní fotografie našich psích společníků, včetně následné práce s úpravou fotografií.

„Legrace mezi svými“ – hlavní důvod Psího tábora je setkávání lidí se slabostí pro psy a psů s tolerancí vůči sobě a bezmeznou láskou vůči svým páníčkům. Díky společně prožitým chvílím můžeme posunout naše vzájemné city a poznat pár nových přátel a jejich příběhů

„Co si dáme do tlamičky?“ – význam stravy nejen pro pejsky. Pobavíme se nad tématem nejen pestrosti stravy a jejího vlivu na zdraví našich čtyřnožců, ale i o možnostech přírodní podpory psího organismu.

Fotogalerie: Psí tábor